הלילה 02.10.2017 | תחזוקה בשרת DIRECTADMIN בישראל

Monday, October 2, 2017


הלילה תתבצע פעולת תחזוקה בשרת שיתופי בישראל התחזוקה כוללת הפעלה מחדש לשרת שתקח כ 3 דקות לאחר מכן חזרה לפעילות רגילה




שרת חדש בישראל DIRECTADMIN

Monday, September 25, 2017


בהשקעה רבה והקפדה על הפרטים הקטנים הקמנו שרת חדש לאחסון אתרים בישראל השרת מריץ מערכת דירקט-אדמין  במידה והינך מעוניין\ת לעבור לשרת חדש יש לפתוח כרטיס תמיכה עם הכותרת - שדרוג לשרת חדש בישראל

עוד »




ams cpanel system upgrade

Sunday, September 3, 2017


מתבצע עדכון מערכת לאבטחה ויציבות בשרת הסיפאנל פעולה זו דורשת הפעלה מחדש שלוקחת כ-5 דקות שתתבצע בשעה הקרובה.




ams cpanel rebooting

Saturday, July 22, 2017


Ams cpanel system is rebooting




תחזוקה שרתי VPS באמסטרדם

Tuesday, May 9, 2017


מתבצעת הפעלה מחדש לשרתים וירטואלים באמסטרדם לצורך תחזוקה




cpanel - מתבצעת הפעלה מחדש לשירות בישראל

Monday, May 8, 2017


cpanel - מתבצעת הפעלה מחדש לשירות בישראל




הפעלה מחדש יזומה לשרת אחסון לינוקס בישראל

Tuesday, March 28, 2017


תתבצע תחזוקה שתכלול הפעלה מחדש למערכת האחסון בחצות. 29.03.2017




שדרוג למערך VPS אמסטרדם

Tuesday, January 31, 2017


החלה הקמת תשתית אירוח חדשה לצורך שדרוג כלל השרתים הוירטואלים באמסטרדם




חשבונות גוגל - המלצה לבדיקה

Thursday, December 1, 2016


 במהלך החודש האחרון אירעה פרצה לחשבונות גוגל ישראליים רבים במידה ואת\ה עושים שימוש בשירותי ג'ימייל ומשתמשים במכשיר סלולרי מסוג אנדרואיד המלצתנו היא לוודא שאינכם בין אלו שהושפעו מהפרצה לחשבונות הגוגל :על מנת...

עוד »




תחזוקת חירום בשרת AMS DIRECTADMIN

Tuesday, November 15, 2016


מתבצעת תחזוקת חירום בשרת אמסטרדם דירקט אדמין





« לעמוד הקודם
לעמוד הבא »

RSS צפה ברשומת RSS


Powered by WHMCompleteSolution